KMM Logistic ServiceKMM Logistic ServiceKMM Logistic Service

KMM Logistic Service

KMM Logistic Service

KMM Logistic Service

TRANSPORT
ADR
Czytaj więcej
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
Czytaj więcej
TRANSPORT MROŹNICZY
Czytaj więcej
TRANSPORT FARMACEUTYCZNY
Czytaj więcej
O nas

Firma KMM Logistics Service istnieje na rynku transportowym od 2008 roku. Siedziba firmy mieści się w Olsztynie w województwie warmińsko-mazurskim. Założyciele tego przedsiębiorstwa bazowali na wieloletnim doświadczeniu, zdobytym dzięki pracy w branży przewozowej w innych firmach związanych z transportem. Możemy zaoferować współpracę w zakresie usług spedycyjnych w ruchu krajowym i międzynarodowym. Świadczymy przewóz towarów samochodami dostawczymi na terenie całej Unii Europejskiej a także Norwegii, Szwajcarii, Rosji, Turcji. Jesteśmy otwarci na nowe kierunki oraz możliwości .

Specjalizujemy się w transporcie ładunków do 1,5 tony. Posiadamy samochody takie jak: Renault Master -zabudowa- plandeka, Mercedes Sprinter-bus –van, Renault Master-zabudowa chłodnia.

Każde z naszych aut posiada pełne, nowoczesne wyposażenie (GPS, zestaw ADR), a kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia. Wszystkie przewożone ładunki objęte są polisą ubezpieczeniową.

Nasza oferta to najwyższej jakości usługi nieustannie dostosowywane do Państwa potrzeb. Na potrzeby naszych klientów posiadamy magazyn o powierzchni 450 m2 na terenie naszej firmy, który jest dozorowany przez 24h Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu oraz nowoczesnym narzędziom pracy jesteśmy w stanie w bardzo precyzyjny sposób określić czas dostawy ładunków.

Ceny za nasze usługi ustalamy indywidualnie. Uwzględniamy wielkość i ciężar ładunku, a także zaplanowaną liczbę kilometrów i czas dostawy.

Solidność, terminowość, niezawodność i gotowość do współpracy to wizytówka naszej firmy.

W zamian za powierzone nam zaufanie gwarantujemy kompleksową, rzetelną i punktualnie zrealizowaną usługę oraz bezpieczeństwo przewożonego towaru. Zapewniamy pełen profesjonalizm od czasu podjęcia zlecenia aż do końca jego realizacji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24 h na dobę.